Fundacja Leonardo Grupa wsparcia dla rodzin Otwarty dialog

Grupa wsparcia dla rodzin Otwarty dialog

OVERVIEW

This site fundacja-leonardo.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have scanned one page within the web page fundacja-leonardo.pl and found twenty-four websites associating themselves with fundacja-leonardo.pl.

FUNDACJA-LEONARDO.PL RANKINGS

This site fundacja-leonardo.pl is seeing diverging quantities of traffic through the year.
Traffic for fundacja-leonardo.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-leonardo.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-leonardo.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żmigrodzie - Aktualności Aktualności

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES. Nabór wniosków trwa do 5 kwietnia br. Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www. Zapraszamy do udziału w projekcie.

Życie codzienne ludzi niepełnosprawnych Chciałybyśmy pokazać, iż osoby niepełnosprawne mogą normalnie funkcjonować, uprawiać sporty, pracować

To jedna z form animaloterapii wykorzystująca psy. Głównie działanie tego rodzaju terapii kontaktowej polega na nawiązaniu psychicznej więzi ze zwierzęciem, co przyspiesza leczenie lub ułatwia przejście choroby.

WHAT DOES FUNDACJA-LEONARDO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-leonardo.pl Mobile Screenshot of fundacja-leonardo.pl Tablet Screenshot of fundacja-leonardo.pl

FUNDACJA-LEONARDO.PL HOST

We caught that a single page on fundacja-leonardo.pl took one thousand four hundred and ninety-six milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
81.21.192.211

SERVER OS

I detected that fundacja-leonardo.pl is utilizing the Apache/2 operating system.

Fundacja Leonardo Grupa wsparcia dla rodzin Otwarty dialog

Grupa wsparcia dla rodzin Otwarty dialog

CONTENT

This site has the following on the web site, "Nowy Zawód ekspert przez Doświadczenie EX-IN." We noticed that the web page also said " Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę." It also stated " Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska. Warsztat Terapii Zajęciowej w Skale. Nowy Zawód ekspert przez Doświadczenie EX-IN . Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę. Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska."

SEEK MORE WEB PAGES

Fundacja Nasze Dzieci, Przedszkole ArcelorMittal Poland

Fundacja Nieinni

Wspieramy działalność społeczną w zakresie kulturalnym, edukacyjnym oraz akcje mające na celu dobro publiczne. Zapoznaj się z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszej misji oraz nadchodzących wydarzeniach. Mamy nadzieję, że krok po kroku, uda nam się przemienić naszą rzeczywistość w lepsze miejsce. Zbiórka do puszek dla Wojtka - adresy punktów z puszkami.

Działalność

IPN - Instytut Pamięci Narodowej. Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Lublinie. Związek Polaków w Estonii Polonia. PANNY SPRAWIEDLIWE WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA - PATRONAT FUNDACJI NIEPODLEGŁOŚCI. Na czele oraz Jerzy Mazzoll.

Fundacja Wsparcia Policjantów

Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego OPP i jest umieszczona w rejestrze Ministra Sprawiedliwości. Fundacja działa na terenie całej Polski z siedzibą w Warszawie, ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa. 87 1440 1299 0000 0000 0794 6977.

Strona Główna - Fundacja Onkologiczna DSS

Fundacja i Forum po 8 latach. 12 Zlot Forumowiczów Jesteśmy z Wami już 8 lat Wyróżnili nas Napisali o nas. Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne. 5-7 maja odbędzie się 12 Zlot Forumowiczów. Aż trudno w to uwierzyć, ale 19 stycznia bieżącego roku minęło 8 lat. Od momentu kiedy powstało nasze forum onkologiczne.